Menu


Kde nás najdete

Medicínská biotechnologická kosmetika Belico spolupracuje již s více než šesti sty profesionálními kosmetičkami v Německu, Švýcarsku a v dalších zemích.

Naše kosmetičky procházejí řadou školení tak, abychom si byli jisti, že se konečné klientce dostane skutečně profesionální péče a poradenství. 

Pro nalezení kosmetického salonu ve vašem okolí nás kontaktujte

Záruka účinnosti

Pokud nedojde k viditelnému zlepšení stavu pleti klientky do 8 týdnů od prvního použití kosmetické řady Belico sestavené k řešení problému s pletí, jsou klientce přípravky vyměněny za jiné (eventuálně s doplatkem) nebo jí jsou vráceny peníze.

Více zde

Kontakt

Máte zájem o přípravky, ošetření nebo o spolupráci? Kontaktujte nás!

E-mail: info?belico.cz

(místo otazníku @)

Telefon: +420 602 363 579

Velkoobchodní zastoupení Belico Derma Concept pro ČR

Lenka Lacinová   ič: 65225643

evidována v živnostenském rejstříku

Veškerý obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem a jeho stahování a další šíření je zakázáno!Tipy pro Vás!

Novinky

Effect-make-upy  

 

E936c7c3-1e9a-4e83-aef3-306e6081da3e


Naše TOP produkty

Mulitolamelární lipozomy - řada Basic Care 

Slouží jako účinná látka a zároveň jako transportér účinných látek do pleti...

Effect biomimetická séra

86d90b1d-7804-427c-8903-b928fc2cc2b7

Nový 5D-Anti-Aging koncept - brožura ke stažení

EFFECT CREAM - Vitalizující protivráskový krém s okamžitým a dlouhotrvajícím efektem

  

Zinc Paste - pasta se sírou a zinkem

 

Trápí Vás suché rty?

 Vyberte si z Belico zvláčňujících rtěnek!

Mascara I - černá řasenka

nové složení s novým kartáčkem zajišťují snadnou aplikaci, řasenka se nedrolí ani nerozpouští, řasy jsou výrazně hustší a delší.

 

 

HAIR BOOSTER - vlasové tonikum podporující růst vlasů

 

 

Belico na FacebookuLipozomy - Basic Care

MULTILAMELÁRNÍ LIPOZOMY …

... jsou účinné látky a zároveň nosiče účinných látek. Pro svoji podobnost s kožními buňkami jsou lipozomy velmi dobře přijímány kůží a mohou proniknout do hlubších vrstev kůže. Takto se dostanou do pleti také účinné látky. Kůže bude viditelně krásnější a její funkce optimálně podpořeny.
Další výhodou BELICO kosmetických přípravků je obsah přírodních, v kůži obsažených účinných složek. To vysvětluje proč BELICO kosmetické přípravky jsou nejen mimořádně efektivní, ale i výborně snášené.

V rámci vědeckých studií bylo doloženo, že použití multilamelárních lipozomů dvakrát denně může značně zvýšit zadržování vlhkosti v kůži během velmi krátké doby.

                  

Obr. Elektromikroskopický obraz multilamelárních lipozomů   

Liposom-maly

Znázorněný multilamelární lipozom

DENNÍ HLOUBKOVÁ PODKLADOVÁ PÉČE

MULTILAMELÁRNÍ LIPOZOMY OBSAŽENÉ V PŘÍPRAVCÍCH BASIC CARE UMÍ VÝZNAMNĚ ZVÝŠIT VNÍMAVOST PLETI VŮČI KOSMETICKÝM ÚČINNÝM LÁTKÁM. PROTO PO POUŽITÍ PLEŤOVÉ VODY NEJPRVE APLIKUJTE PŘÍPRAVKY BASIC CARE, POKUD JE POTŘEBA V KOMBINACI S BELICO KONCENTRÁTY, A TEPRVE POTÉ NANESTE KRÉM. OBSAŽENÉ ÚČINNÉ LÁTKY TAK MOHOU BÝT TRANSPORTOVÁNY HLUBOKO DO PLETI, KDE ROZVINOU SVŮJ EFEKT.

BASIC CARE I – lipozomový přípravek pro normální a mastnou pleť

Obsah 30 ml, objednací číslo: 1100

Multilamelární lipozomy pleť maximálně zásobují vlhkostí. Společně s olejem z jader granátového jablka a díky jeho vysoké koncentraci gama-linoleové kyseliny podporují funkce buněčné membrány. Kůže vypadá svěží a pokožka je hedvábně jemná. Vitamíny E a A chrání pleť před vlivy životního prostředí, které např. vznikají působením UV záření.

POUŽITÍ: BASIC CARE I., v případě potřeby s BELICO CONCENTRATE, naneste ráno a večer po ošetření pleťovou vodou na ještě vlhkou pleť. Poté naneste krém dle typu pleti.

Obsahuje: pupalkový olej, multilamelární lipozomy, ureu, jojobový  olej, sezamový olej, kyselinu hyaluronovou, vitamín E a  A, Panthenol, slunečnicový olej, kyselinu mléčnou 


Ingredients: Aqua, Alcohol, Gly­­cerin, Oen­o­thera Biennis Oil, Pen­ty­­lene Glycol, Sim­­mondsia Chi­­nensis Seed Oil, Lecithin, Heli­an­­thus Annuus Seed Oil, Pan­­thenol, Cetearyl Glu­­co­­side, Urea, Pul­lulan, Toco­­pherol, Sodium Ste­a­royl Glu­t­a­­mate, Scle­ro­­tium Gum, Xanthan Gum, Lyso­­le­­cithin, Sodium Hya­lu­ro­­nate, Retinyl Pal­­mi­tate, Heli­an­­thus Annuus (Sun­f­­lower) Seed Oil Uns­a­­po­­nifia, Ormensis Mul­ti­­caulis Oil, Lactic Acid, Toco­­pheryl Ace­tate, Scle­ro­­tium Gum, Caprylyl Glycol, Gly­­cine Soja Oil, Ethy­l­hexy­l­g­­ly­­cerin, Citric Acid, Sodium Hydroxide, t-Butyl Alcohol, Dena­to­­nium Ben­zoate

BASIC CARE II – lipozomový přípravek pro suchou pleť

Obsah 30 ml, objednací číslo: 1120

 
Komplex účinných látek s multilamelárními lipozomy, nanosomy a ceramidy společně s phytosteroly z avokádového oleje regeneruje poškozenou kožní bariéru. Pleť je zase pružnější, hladší a ochráněná před vysoušením, dráždivými látkami a nečistotami. Podráždění pokožky, křehkost a šupinky se ztrácejí. Ideální pro suchou a citlivou pokožku.

POUŽITÍ: BASIC CARE II. v případě potřeby s BELICO CONCENTRATE, naneste ráno a večer po čištění pleti a ošetření pleťovou vodou na ještě vlhkou pleť. Poté naneste krém dle typu pleti.

Obsahuje: pupalkový olej, skvalan, avokádový olej, multilamelární lipozomy, fyozomy, ceramid – 3, vitamín C, vitamín E, bambucké máslo


Ingredients:  Aqua, Caprylic/Capric Tri­g­ly­ce­ride, Hydro­ge­nated Phos­pha­t­idyl­cho­line, Penty­lene Glycol, Gly­cerin, Hydro­ge­nated Starch Hydro­ly­sate, Lecithin, Buty­ro­s­permum Parkii Butter, Alcohol, Methyl­pro­pa­ne­diol, Oeno­thera Biennis Oil, Cetearyl Glu­co­side, Persea Gra­tis­sima Oil, Squalane, Sodium Stea­royl Gluta­mate, Hydr­oxye­thyl Acry­late/Sodium Acry­loyl­di­me­thyl Tau­rate Copo­lymer, Caprylyl Glycol, Xanthan Gum, Octyl­do­de­canol, Toco­pherol, Hydro­ge­nated Lecithin, Lactic Acid, Cera­mide NP, Phe­nyl­pro­panol, Cera­mide NG, Cho­les­terol, Toco­pheryl Ace­tate, Ascorbyl Pal­mi­tate, Sodium Hydroxide, Ascorbic Acid, Galac­toa­ra­binan

BASIC CARE III – lipozomový přípravek pro náročnou pleť

Obsah 30 ml, objednací číslo: 1130

S přibývajícím věkem se některé funkce kůže zhoršují. Proto pro maximální zlepšení stavu pleti jsou nutné přípravky s účinnými látkami, které podporují funkce kůže. BASIC CARE III obsahuje tři inovativní, vysoce koncentrované látky, které minimalizují známky stárnutí. Carnosinové lipozomy zabraňují glykaci v pleti a tím tvorbě hlubokých vrásek a ochabnutí pokožky. Tripeptidy stimulují produkci kolagenu a FEC liposomy zlepšují mikrocirkulaci krve. Kůže se stává opět pevnou, vypadá svěžeji a mimické vrásky se vyhlazují.

POUŽITÍ: BASIC CARE III. v případě potřeby s BELICO CONCENTRATE, naneste ráno a večer po čištění pleti a ošetření pleťovou vodou na ještě vlhkou pleť. Poté naneste krém dle typu pleti.

Obsahuje: mandlový olej, olej z jader granátového jablka,  Carnosinové lipozomy, tripeptidy, kyselinu hyaluronovou, vitamín E, kyselinu mléčnou, FEC lipozomy, myrhu

Ingredientes: Aqua, Glycerin, Pentylene Glycol, Butylene Glycol, Caprylic / Capric Triglyceride, Prunus Amygdalus Dulcis Oil,  Alcohol, Lecithin, Punica Granatum Seed Oil, Carnosine, Palmitoyl Tripeptide-5, Caffeine, Sodium Hyaluronate, Tocopherol, Silybum Marianum, Algae Extract, Lactic Acid, Escin, Arginine, Commiphora Myrrha Oil, Sucrose Stearate, Xanthan Gum, Trehalose, Pullulan, Ethylhexylglycerin, Phytic Acid, Potassium Phosphate, Disodium Phosphate