Naše produkty


Kde nás najdete

Medicínská biotechnologická kosmetika Belico spolupracuje již s více než šesti sty profesionálními kosmetičkami v Německu, Švýcarsku a v dalších zemích.

Naše kosmetičky procházejí řadou školení tak, abychom si byli jisti, že se konečné klientce dostane skutečně profesionální péče a poradenství. 

Pro nalezení kosmetického salonu ve vašem okolí, nás kontaktujte.

Záruka účinnosti

Pokud nedojde k viditelnému zlepšení stavu pleti klientky do 8 týdnů od prvního použití kosmetické řady Belico sestavené k řešení problému s pletí, jsou klientce přípravky vyměněny za jiné (eventuálně s doplatkem) nebo jí jsou vráceny peníze.

Více zde

Kontakt

Máte zájem o přípravky, ošetření nebo o spolupráci? Kontaktujte mne!

Img_1767

Provozovatel webu: 

Lenka Lacinová   ič: 65225643

evidována v živnostenském rejstříku

Veškerý obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem a jeho stahování a další šíření je zakázáno!

V našich salonechTipy pro Vás!

Img_2290

Img_2435


Novinky

Hydratující rozjasňovač

EFFECT HYDRA GLOW DROPS

Přípravky pro pleť hladkou, čistou a jasnou jako křišťál

67012336-12eb-4989-94a4-6bf501e2c619

EFFECT CRYSTAL MOUSSE   

EFFECT CRYSTAL LOTION

Naše TOP produkty

E936c7c3-1e9a-4e83-aef3-306e6081da3e

Effect – Power Senso Fluid - fluid s obsahem  PHA kyselin

Effect-make-upy

EFFECT MAKE-UPY s příjemnými matujícími vlastnostmi a vynikající krycí schopností, které nechají pleť "dýchat"

Mulitolamelární lipozomy - řada Basic Care 

Slouží jako účinná látka a zároveň jako transportér účinných látek do pleti...

Effect biomimetická séra

86d90b1d-7804-427c-8903-b928fc2cc2b7

EFFECT DIAMOND SKIN - Vitalizující protivráskový krém s okamžitým a dlouhotrvajícím efektem

  

Zinc Paste - pasta se sírou a zinkem

 

Mascara I - černá řasenka

nové složení s novým kartáčkem zajišťují snadnou aplikaci, řasenka se nedrolí ani nerozpouští, řasy jsou výrazně hustší a delší.

 

 

HAIR BOOSTER - vlasové tonikum podporující růst vlasů

 

 

Belico na FacebookuEFFECT BODY GYM

P_bodygym-web Zpevňující a zklidňující tělové mléko

Obsah: 150 ml, Obj. č.: 2535

Rychle se vstřebávající tělové mléko BODY GYM napodobuje účinek aerobního tréninku na svaly. Díky tomu se pokožka napne a zároveň se podpoří i požadované zmenšení obvodu. Podrážděná pokožka je po použití tohoto příprvavku zklidněna a cenné lipidy ji činí hebkou a vláčnou. Obsažená vonná - nedráždivá - extraktová směs z meruňky, jablka, vanilky, kokosu, kávy a bobu tonka hýčká vaše smysly již při nanesení krému. Pro okamžitý pocit "wow" po celém těle.

Určeno pro: Každý typ pleti, zvláště pro zralou pokožku těla nebo pro lidi, kteří musí hodně sedět a chtějí zpevnění. Také pro citlivou a namáhanou pokožku.

BODY GYM funguje i bez cvičení. Dodatečný trénink však efekt přípravku zlepší.

Použití: Aplikujte na pokožku 1-2x denně a jemně vmasírujte.

Obsahuje: Actigym™, Biosaccharide Gum-1, Slunečnicový olej, směs emoliencií na bázi kokosu, směs vonných extraktů

Inovativní aktivní složka Actigym™ se získává fermentací pomocí speciálních mořských bakterií, které se vyskytují pouze na Bermudách. Aktivní látka napodobuje účinek aerobního vytrvalostního tréninku tím, že indukuje uvolňování adiponektinu z tukové tkáně, čímž zvyšuje mitochondriální aktivitu ve svalových vláknech.

Biosaccharide Gum-1 je cukerný polymer fukózy, galaktózy a kyseliny galakturonové. Stejně jako ostatní polysacharidy má hydratační účinek a dodává pokožce sametový pocit. Kromě toho může snížit neurogenní zánětlivé reakce v kůži. Podrážděná pokožka je během velmi krátké doby zklidněna a zarudnutí je redukováno. Při dlouhodobém používání Biosaccharide Gum-1 podporuje obnovu pokožky stimulací důležitých mediátorových látek, jako je loricrin a involukrin. Současně se také zvyšuje syntéza kolagenu-1. Pokožka se stává mladistvě krásnou a pevnou po celém těle.

Slunečnicový olej obsahuje hodně kyseliny linolové a také lecitinu a fytosterolů. Dodává tak pokožce cenné lipidy a je velmi lehký a snadno se vstřebává. Speciální směs emoliencií na bázi kokosu (Coconut Alkanes + Coco-Caprylate/Caprate) zajišťuje, že se pokožka cítí lehká, ale dobře ošetřená. Toto lipidové složení zajišťuje, že se tělové mléko rychle vstřebá a po nanesení krému se můžete ihned obléknout.

 Speciální vůně tělového mléka je tvořena speciální extraktovou směsí z meruňky, jablka, vanilky, kokosu, kávy a tonka bobů. Jedná se o vysoce čištěné extrakty, nikoli esenciální oleje. Potenciál podráždění je tak snížen na minimum.

Popis a složení mají pouze informativní charakter, mohou se měnit. Aktuální údaje jsou uvedeny na obalu.

Aktualizace 15.11.2022