Naše produkty


Kde nás najdete

Medicínská biotechnologická kosmetika Belico spolupracuje již s více než šesti sty profesionálními kosmetičkami v Německu, Švýcarsku a v dalších zemích.

Naše kosmetičky procházejí řadou školení tak, abychom si byli jisti, že se konečné klientce dostane skutečně profesionální péče a poradenství. 

Pro nalezení kosmetického salonu ve vašem okolí, nás kontaktujte.

Záruka účinnosti

Pokud nedojde k viditelnému zlepšení stavu pleti klientky do 8 týdnů od prvního použití kosmetické řady Belico sestavené k řešení problému s pletí, jsou klientce přípravky vyměněny za jiné (eventuálně s doplatkem) nebo jí jsou vráceny peníze.

Více zde

Kontakt

Máte zájem o přípravky, ošetření nebo o spolupráci? Kontaktujte mne!

Img_1767

Provozovatel webu: 

Lenka Lacinová   ič: 65225643

evidována v živnostenském rejstříku

Veškerý obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem a jeho stahování a další šíření je zakázáno!

V našich salonechTipy pro Vás!


      TAHÁKy získáte ZDE


Novinky

Hydratující rozjasňovač

EFFECT HYDRA GLOW DROPS

Přípravky pro pleť hladkou, čistou a jasnou jako křišťál

67012336-12eb-4989-94a4-6bf501e2c619

EFFECT CRYSTAL MOUSSE   

EFFECT CRYSTAL LOTION

Naše TOP produkty

E936c7c3-1e9a-4e83-aef3-306e6081da3e

Effect – Power Senso Fluid - fluid s obsahem  PHA kyselin

Effect-make-upy

EFFECT MAKE-UPY s příjemnými matujícími vlastnostmi a vynikající krycí schopností, které nechají pleť "dýchat"

Mulitolamelární lipozomy - řada Basic Care 

Slouží jako účinná látka a zároveň jako transportér účinných látek do pleti...

Effect biomimetická séra

86d90b1d-7804-427c-8903-b928fc2cc2b7

EFFECT DIAMOND SKIN - Vitalizující protivráskový krém s okamžitým a dlouhotrvajícím efektem

  

Zinc Paste - pasta se sírou a zinkem

 

Mascara I - černá řasenka

nové složení s novým kartáčkem zajišťují snadnou aplikaci, řasenka se nedrolí ani nerozpouští, řasy jsou výrazně hustší a delší.

 

 

HAIR BOOSTER - vlasové tonikum podporující růst vlasů

 

 

Belico na FacebookuEffect – Power Senso Fluid - fluid s obsahem  PHA kyselin

54fb425c-871c-4afc-a4ae-4a9221f29eb7

Obj. číslo: 1435, obsah balení 30 ml
Účinky

Ve stáří, při nečisté pleti nebo porušených funkcí pokožky, dochází k hromadění odumřelých zrohovatělých buněk, pleť se olupuje, tvoří se skvrny,pustulky, zátky a vrásečky. K tomu se přidáv působení životního prostředí, zvláště UV záření a HE světla, jež způsobují předčasné stárnutí -photoaging

Polyhydroxylové kyseliny  a inovativní peptidy z bílého vlčího bobu (lupiny) obsažené v EFFECT – PHA POWER SENSO FLUID rozrušují spoje rohových buněk, zvyšují pružnost kůže, zlepšují absorbci účinných látek do pleti a vychytávají volné radikály. Rovněž zvyšujízadržování vlhkosti v kůži a stimulují tvorbu kolagenu. Oproti Belico AHA krémům lze použít přípravek EFFECT - PHA POWER SENSO FLUID i pro citlivou pleť (atopickou, s kuperózou) a nečiní pleť citlivou k slunečnímu světlu. Díky tomu jej lze používaz i během letních měsíců.

Určeno pro
nečistou pleť s velkými póry, akne comedonica, změny způsobené zářením i stařecké změny, vrásky, matný a unavený vzhled pleti, pigmentové skvrny a všechny typy pleti, kde klasický AHA/BHA ovocný peeling nelze použít, jako je např. velmi citlivá pleť s nečistotami a pokud chcete dělat peeling ovocnými kyselinami v létě. Přípravek lze použít i jako denní péči pro velmi mastnou pleť.

Upozornění
Přípravek nemíchejte s přípravky s vysoce koncentrovaným vitaminem C
(EFFECT – PHYTO RETINOL C+/CONCENTRATE VI) , protože se mohou navzájem jejich účinky rušit. Během těhotenství se použití ovocných kyselin nedoporučuje.

Použití: EFFECT-PHA POWER SENSO FLUID lze použít jako podporu ošetření EFFECT-PHA POWER SENSO PEELING, jako domácí péči 2–3krát týdně, v závislos na požadovaném účinku. V případě potřeby je možn přípravek použít i častěj Přípravek naneste po očištění pokožky večer a / neb ráno namísto BASIC CARE a po té aplikujte

obvyklý pěstící krém BelicoV případě velmi mastné pokožky může být také aplikován jako samostatná denní péče EFFECT – PHA POWER SENSO FLUID můžete rovněž nanést jako peeling nebo masku. V tom případě jej naneste na vyčištěnou plet, nechte 10 - 15 minut působit a po té smyjte.

Ingredients: Aqua, Pentylene Glycol, Glycerin, Gluconolactone, Lactobionic Acid, Galactoarabinan, Glycine Soja Oil, Sclerotium Gum, Urea, Sodium Hydroxide, Hydrolyzed Lupine Protein, Tocopherol