Naše produkty


Kde nás najdete

Medicínská biotechnologická kosmetika Belico spolupracuje již s více než šesti sty profesionálními kosmetičkami v Německu, Švýcarsku a v dalších zemích.

Naše kosmetičky procházejí řadou školení tak, abychom si byli jisti, že se konečné klientce dostane skutečně profesionální péče a poradenství. 

Pro nalezení kosmetického salonu ve vašem okolí, nás kontaktujte.

Záruka účinnosti

Pokud nedojde k viditelnému zlepšení stavu pleti klientky do 8 týdnů od prvního použití kosmetické řady Belico sestavené k řešení problému s pletí, jsou klientce přípravky vyměněny za jiné (eventuálně s doplatkem) nebo jí jsou vráceny peníze.

Více zde

Kontakt

Máte zájem o přípravky, ošetření nebo o spolupráci? Kontaktujte mne!

Img_1767

Provozovatel webu: 

Lenka Lacinová   ič: 65225643

evidována v živnostenském rejstříku

Veškerý obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem a jeho stahování a další šíření je zakázáno!

V našich salonechTipy pro Vás!

Img_2290

Img_2435


Novinky

Hydratující rozjasňovač

EFFECT HYDRA GLOW DROPS

Přípravky pro pleť hladkou, čistou a jasnou jako křišťál

67012336-12eb-4989-94a4-6bf501e2c619

EFFECT CRYSTAL MOUSSE   

EFFECT CRYSTAL LOTION

Naše TOP produkty

E936c7c3-1e9a-4e83-aef3-306e6081da3e

Effect – Power Senso Fluid - fluid s obsahem  PHA kyselin

Effect-make-upy

EFFECT MAKE-UPY s příjemnými matujícími vlastnostmi a vynikající krycí schopností, které nechají pleť "dýchat"

Mulitolamelární lipozomy - řada Basic Care 

Slouží jako účinná látka a zároveň jako transportér účinných látek do pleti...

Effect biomimetická séra

86d90b1d-7804-427c-8903-b928fc2cc2b7

EFFECT DIAMOND SKIN - Vitalizující protivráskový krém s okamžitým a dlouhotrvajícím efektem

  

Zinc Paste - pasta se sírou a zinkem

 

Mascara I - černá řasenka

nové složení s novým kartáčkem zajišťují snadnou aplikaci, řasenka se nedrolí ani nerozpouští, řasy jsou výrazně hustší a delší.

 

 

HAIR BOOSTER - vlasové tonikum podporující růst vlasů

 

 

Belico na FacebookuAktivní látky

            Vrásky 

Matrix peptidy

(MatrixylTM   3000)

Regulují aktivitu   buněk. Aktivují geny, které se podílejí na obnově kožní tkáně a novotvorbě   buněk. Stimulují fibroblasty a aktivují tak syntézu kolagenu. Podporují   opravné procesy v pleti. Vyhlazují vrásky a zlepšují tonus pleti.

Concentrate I

Eye Care II

Lift Corrector Pen

Tripeptidy

 Aktivují neaktivní TGF-ß (tkáňový růstový   faktor), spouští syntézu kolagenu. Patří mezi Kollagen-Booster

Basic Care III

Biomimetické peptidy

Stimulují syntézu GAG   (glykosaminoglykanů) a kolagenu. Vyplňují, zpevňují a vyhlazují rty. Patří   mezi Kollagen-Booster

Lift Corrector Pen

Oligopeptidy

Stimulují syntézu GAG   (glykosaminoglykanů) a kolagenu. Podporují prostorové uspořádání kolagenové sítě. Tím zjemňují vrásky a   zesilují dermis.

Mask I

Mimické vrásky

Carnosinové lipozomy

Lipozomálně   zapouzdřené Di-peptidy. Chrání kolagenová vlákna před zcukernatěním   (glykací). Zmenšují poškození části buněčné stěny. Redukují mimické vrásky   (hlavně na čele a „kohoutí stopy“)

Basic Care III

Argireline

Kosmetická alternativa   botulinotoxinu. Dle provedených studií uvolňuje napětí fibroblastů a tím   minimalizuje mimické vrásky.

Lift Corrector Pen, Eye   Care II

Syn-Ake

Botulinotoxinu podobná   látka, která minimalizuje mimické vrásky tím, že obsadí určité buněčné   receptory a minimalizuje tak přenos nervových signálů.

Mask V

Předčasné stárnutí /   regenerace

Kmenové

buňky

Pomáhají kůži   regenerovat se, způsobují komplexní restrukturalizaci kůže, revitalizaci a   zlepšení její struktury. Pleť působí viditelně mladším dojmem, je zářivá a   svěží. Reliéf pokožky viditelně zjemní a působí rovnoměrně. Podporují růst   vlasů a chloupků.

Lash   Extension Serum

Skin   Repair I

Mask   V, Eye Care III

Lift   Repear Comp

Madecassoside

Podporuje vyváženou   strukturu kožních buněk a regeneraci kožní bariéry. Podněcuje syntézu   kolagenu, brání jeho odbourávání. Podporuje restrukturualizaci mimobuněčné   hmoty. Mírní vrásky způsobené předčasným a zrychleným stárnutím.

Intensive Care V

Concentrate IV

Cerakin

Stimulují komunikaci   mezi buňkami a napravují škody způsobené stárnutím. Podporuje transport   fibroblastů a monocytů k poškozeným tkáním. Redukuje hluboké vrásky a   opravuje bariérové funkce kůže.

Eye Care II

Vitamín C

- vysoce dávkovaný

Zvyšuje hutnost pleti   tím, že podporuje syntézu kolagenu. Posiluje soudržnost dermis a epidermis.   Velmi užitečný pro pleť poškozenou slunečním zářením a jím způsobeným   předčasným stárnutím. Má při pravidelném používání bělící účinky.

Concetrate VI

Vitamín   E

Je   spoluodpovědný za pružnost a udržení mladistvosti pleti, zlepšuje povrchový   reliéf pokožky, chrání před volnými radikály, chrání před předčasným stárnutím,   chrání pokožku před škodami způsobenými UV zářením, působí preventivně proti   vzniku pigmentových skvrn, zvyšuje odolnost proti určitým typům alergií,   zvyšuje vlhkost pleti.

Pure   E

Intensive   Care IV

Mask   I

Vitamín   A

(Retinol)

Slouží   v oragismu jako lapač volných radikálů, ochraňuje epitel, jeho   nedostatek vede k patologickým změnám na kůži a sliznicích. Při lokálním   použití regeneruje buňky. Podporuje tvorbu kolagenu u stárnoucí pokožky.

Intensive   Care IV

Mask   I

Vivendin   TM

Aktivuje   geny dlouhověkosti (Sirtuiny) v kožních buňkách. Díky IneoCell   technologii, novému mechanismu přenosu, dosáhne Vivendin přímo do buněk   epidermis.

Lift   Repair Complex

Pevnost / váčky pod očima /   strie

Regestril

Vysoce   efektivní peptidový komplex působí proti vráskám a strijím. Díky zesílení   kůže dochází k minimalizaci pajizévek. Minimalizuje odbourávání   kolagenu.

Special Care II

Tetrapeptidy

Účinná látka proti váčkům a   kruhům pod očima s viditelným drenážním účinkem. Zlepšuje pevnost a   pružnost kůže.

Eye Care I

Phytosonic

Podporuje odbourávání tuků, snižuje zadržování lipidů, podporuje   metabolismus a zlepšuje   strukturu tkání. Tím se podílí na   zlepšení pružnosti pleti, má vyhlazující a zpevňující účinky, působí proti   váčkům pod očima i proti oteklým, unaveným očím.

Eye Care I

Pro ContourTM

Zlepšuje látkovou výměnu   tuků, podporuje uvolňování tuku z tukových buněk a tvorbu kolagenu.   Viditelně redukuje celulitu a zpevňuje pokožku. Lipozomálně zapouzdřeno.

Special Care II

Elastan TM

Chrání pokožku tím, že   inhybuje enzym Elastázu a redukuje glykaci. Podporuje syntézu Tropoelastinu a   Elastinu. Díky tomu je možné dosáhnout viditelného zlepšení pružnosti a   pevnosti pleti.

Lift   Repair Complex

StimulHyal

Rostlinná, patentovaná   účinná látka. Stimuluje produkci kyseliny hyaluronové a elastinu, zlepšuje   pružnost a pevnost pleti. Odstraňuje známky únavy pleti, zpevňuje povolené   kontury pleti tak, že se pleť vrací do původního stavu.

Lift   Repair Complex

Ochrana pleti

Ochranný komplex proti   volným radikálům

Extrakt meduňky, výtažek   ječmene a derivát rutinu. Výtažek z meduňky má vysoký obsah kyseliny rozmarýnové, která je   silným antioxidantem. Stopové prvky (mangan, zinek a selen), které jsou   obsaženy v extraktu z ječmene, podporují imunitní systém pleti a   zlepšují její obchranné mechanizmy. Ve vodě rozpustný derivát rutinu  minimalizuje tvorbu volných radikálů a   posiluje buněčnou stěnu.

Concentrate I

Extrakt

z hořce

Chrání kůži a kmenové buňky   před volnými radikály a škodami způsobenými UV zářením.  Podporuje syntézu kolagenu a tím pevnost   pleti.

Skin Repair I

Ectoin

Chrání imunitní systém   pleti. Má cytoprotektivní vlastnosti. Chrání před škodami způsobenými UV   zářením, chrání membrány buněk. Zadržuje vodu v pleti.

Díky posílení   obranyschopnosti pleti udržuje Ectoin pleť zdravou, zároveň viditelně a   měřitelně redukuje vrásky. Díky napravení škod způsobených UV zářením je   předejíto škodám, které jinak UV záření způsobuje.

Concentrate II

Mask III

Hydratace

Kyselina

hyaluronová

1g dokáže vázat až 1000g   vody, snižuje ztrátu hydratace epidermis a zvyšuje schopnost zadržovat   vlhkost v dermis. Má vyhlazující a zpevňující účinky.

Sensitive Care I

Concentrate II

Mask III

Hydratační komplex

z černého ovsa

Váže vlhkost a má   vitalizační účinky. Do jedné hodiny zpevní pokožku o 34%. TEWL se sníží a   hydratace je zřetelně vyšší.

Concentrate II

Jemnost / zvýšení vstřebávání

AHA / enzymy

Snižují rohovou vrstvu a   podporují tvorbu nových kožních buněk. Vyhlazují a zjemňují povrch pleti.   Zvyšují průnik účinných látek do pleti. Minimalizují malé vrásky a nerovnosti   pleti.

Facial Peeling I

Concentrate VIII

Začervenání / kuperóza

FEC lipozomy

Posilují cévní stěnu.   Podporují mikrocirkulaci krve. Díky tomu předcházejí tvorbě pavoučkových névů   a teleangiektázií.

Basic Care III

Teprenone

Nová multifunkční účinná   látka proti stárnutí. Minimalizuje během jediného měsíce o cca 30% červenání   pleti, minimalizuje ztrátu hydratace epidermis, zjemňuje póry, zlepšuje   pevnost a pružnost pleti.

Intensive Care V

Biophytex

Zpevňuje a posiluje stěnu   kapilár. Reguluje průtok krve kůží a minimalizuje červenání.

Concentrate III

Phytotonine

Komplex účinných látek   proti červenání a kuperóze. Zlepšuje mikrocirkulaci v kůži, posiluje   cévní stěnu a má protizánětlivý účinek. Zmírňuje začervenání o cca 25% během   4 týdnů používání.

Concentrate III