Naše produkty


Kde nás najdete

Medicínská biotechnologická kosmetika Belico spolupracuje již s více než šesti sty profesionálními kosmetičkami v Německu, Švýcarsku a v dalších zemích.

Naše kosmetičky procházejí řadou školení tak, abychom si byli jisti, že se konečné klientce dostane skutečně profesionální péče a poradenství. 

Pro nalezení kosmetického salonu ve vašem okolí, nás kontaktujte.

Záruka účinnosti

Pokud nedojde k viditelnému zlepšení stavu pleti klientky do 8 týdnů od prvního použití kosmetické řady Belico sestavené k řešení problému s pletí, jsou klientce přípravky vyměněny za jiné (eventuálně s doplatkem) nebo jí jsou vráceny peníze.

Více zde

Kontakt

Máte zájem o přípravky, ošetření nebo o spolupráci? Kontaktujte mne!

Img_1767

Provozovatel webu: 

Lenka Lacinová   ič: 65225643

evidována v živnostenském rejstříku

Veškerý obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem a jeho stahování a další šíření je zakázáno!

V našich salonechTipy pro Vás!

Img_2290

Img_2435


Novinky

Hydratující rozjasňovač

EFFECT HYDRA GLOW DROPS

Přípravky pro pleť hladkou, čistou a jasnou jako křišťál

67012336-12eb-4989-94a4-6bf501e2c619

EFFECT CRYSTAL MOUSSE   

EFFECT CRYSTAL LOTION

Naše TOP produkty

E936c7c3-1e9a-4e83-aef3-306e6081da3e

Effect – Power Senso Fluid - fluid s obsahem  PHA kyselin

Effect-make-upy

EFFECT MAKE-UPY s příjemnými matujícími vlastnostmi a vynikající krycí schopností, které nechají pleť "dýchat"

Mulitolamelární lipozomy - řada Basic Care 

Slouží jako účinná látka a zároveň jako transportér účinných látek do pleti...

Effect biomimetická séra

86d90b1d-7804-427c-8903-b928fc2cc2b7

EFFECT DIAMOND SKIN - Vitalizující protivráskový krém s okamžitým a dlouhotrvajícím efektem

  

Zinc Paste - pasta se sírou a zinkem

 

Mascara I - černá řasenka

nové složení s novým kartáčkem zajišťují snadnou aplikaci, řasenka se nedrolí ani nerozpouští, řasy jsou výrazně hustší a delší.

 

 

HAIR BOOSTER - vlasové tonikum podporující růst vlasů

 

 

Belico na FacebookuA.G.E. Code

Sérum pro obnovu pružnosti a pevnosti pleti - 5D

P-agecode-webObjednací číslo 1753      Obsah 15 ml

Obsahuje: ProdiziaTM, Effipulp®

Účinky
Kromě vnějších vlivů, jako je sluneční světlo, jemný prach nebo tabákový kouř, je glykace jednou z hlavních příčin vnitřního stárnutí pokožky. Glykace znamená "cukernatění" a ve skutečnosti je tento jev silně spojen s výživou. Pokud je hladina cukru v krvi často zvýšena, mohou se bílkoviny vázat s molekulami cukru. Vznikají chemické sloučeniny nazývané Advanced Glycation End Products (A.G.E.). Ty vedou k zánětlivým reakcím v kůži a mohou u.a. kolagenová vlákna v kůži se spojují. Výsledkem je snížená síla a pružnost a zvýšená tvorba vrásek. Produkty glykace se mohou srážet v kůži a působí její nažloutlou, nezdravou barvu. Přípravek A.G.E. CODE účinně působí proti těmto reakcím v kůži. Kromě toho zvyšuje vlhkost pokožky a také má antioxidační účinky.
Prodizia™ působí efektivně jako antioxidant, brání negativnímu působení glykace, chrání proteiny v kůži, dokáže proteiny- bílkoviny- reparovat. Přírodní extrakt hedvábného stromu z Persie výrazně redukuje známky únavy kůže, zejména kruhy a otoky kolem očí, brání dalším známkám nezdravé pleti. Kromě toho posiluje lokální kožní antioxidační systém.
Effipulp® je inovativní multi-aktivní složka založená na peptidech z avokáda. Studie ukazují, že stimuluje vlastní systézu kyseliny hyaluronové, zvlhčuje a obnovuje objem v kůži, která je stresována a dehydratována vnitřními i vnějšími faktory. Horní vrstvy kůže jsou zesíleny, kůže je na pohled vypnutá a vyplněná zevnitř. Svojí detoxikační schopností podporuje vlastní systém pokožky, který opravuje proteiny poškozené oxidačním stresem.

Určeno pro
každý typ pleti, zejména pro pleť, která působí povadlým a unaveným dojmem. Používá se ráno a večer denně či v kúře.

Způsob použití:
Zdravá strava, spousta pohybu a správná péče - ale někdy musíte sáhnout hlouběji do sáčku triků, aby se kůže mohla dostat do kondice. Kromě denní péče o pleť A.G.E. CODE s vysokými dávkami účinných komplexů přináší zvýšení detoxikačního účinku.

Obsažená složka Prodizia ™ podporuje viditelné snížení příznaků únavy, jako jsou oční kruhy, otoky, mdlá pleť a unavené obličejové rysy. Chrání kůži před poškozením v důsledku glykace a napravuje ho. Podporuje speciální detoxikační systémy (Glyoxaláza, proteazom) a uchovává intaktní mikrokapilární systém.

Ingredients 
Aqua, Propanediol, Butylene Glycol, Pentylene Glycol, Glycerin, Albizia Julibrissin Bark Extract, Panthenol, Polyacrylate Crosspolymer-6, Gersea Gratissima (avocado) Fruit Extract, Maltodextrin, Sodium Lactate, Lactic Acid, Citric Acid, Sodium PCA, Arginine, Aspartic Acid, PCA, Glycine, Alanine, Serine, Valine, Proline, Threonine, Isoleucine, Histidine, Phenylalanine, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate