Naše produkty


Kde nás najdete

Medicínská biotechnologická kosmetika Belico spolupracuje již s více než šesti sty profesionálními kosmetičkami v Německu, Švýcarsku a v dalších zemích.

Naše kosmetičky procházejí řadou školení tak, abychom si byli jisti, že se konečné klientce dostane skutečně profesionální péče a poradenství. 

Pro nalezení kosmetického salonu ve vašem okolí, nás kontaktujte.

Záruka účinnosti

Pokud nedojde k viditelnému zlepšení stavu pleti klientky do 8 týdnů od prvního použití kosmetické řady Belico sestavené k řešení problému s pletí, jsou klientce přípravky vyměněny za jiné (eventuálně s doplatkem) nebo jí jsou vráceny peníze.

Více zde

Kontakt

Máte zájem o přípravky, ošetření nebo o spolupráci? Kontaktujte mne!

Img_1767

Provozovatel webu: 

Lenka Lacinová   ič: 65225643

evidována v živnostenském rejstříku

Veškerý obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem a jeho stahování a další šíření je zakázáno!

V našich salonechTipy pro Vás!

Img_2290

Img_2435


Novinky

Hydratující rozjasňovač

EFFECT HYDRA GLOW DROPS

Přípravky pro pleť hladkou, čistou a jasnou jako křišťál

67012336-12eb-4989-94a4-6bf501e2c619

EFFECT CRYSTAL MOUSSE   

EFFECT CRYSTAL LOTION

Naše TOP produkty

E936c7c3-1e9a-4e83-aef3-306e6081da3e

Effect – Power Senso Fluid - fluid s obsahem  PHA kyselin

Effect-make-upy

EFFECT MAKE-UPY s příjemnými matujícími vlastnostmi a vynikající krycí schopností, které nechají pleť "dýchat"

Mulitolamelární lipozomy - řada Basic Care 

Slouží jako účinná látka a zároveň jako transportér účinných látek do pleti...

Effect biomimetická séra

86d90b1d-7804-427c-8903-b928fc2cc2b7

EFFECT DIAMOND SKIN - Vitalizující protivráskový krém s okamžitým a dlouhotrvajícím efektem

  

Zinc Paste - pasta se sírou a zinkem

 

Mascara I - černá řasenka

nové složení s novým kartáčkem zajišťují snadnou aplikaci, řasenka se nedrolí ani nerozpouští, řasy jsou výrazně hustší a delší.

 

 

HAIR BOOSTER - vlasové tonikum podporující růst vlasů

 

 

Belico na FacebookuCeramide Booster

Sérum pro zklidnění a uchování hydratace - 1D

Obsahuje:  Ceramide III, Revidral , Glycerinester vitamínu F, Glyceryl Linoleate

Objednací číslo: 1750               Obsah: 15 ml

Účinky
Jedna z nejdůležitějších vlastností kůže je obrana proti zevním škodlivým vlivům (bakterie, viry nebo další zevní škodliviny). Kromě toho kůže chrání organismus proti nadměrné ztrátě vody. Tuto funkci zastává kožní barierou, což je směs keratinocytů a lipidů jako jsou např. cholesterol a ceramidy. Jestliže je tato barierová funkce kůže oslabena sníženou kvalitou nebo množstvím těchto ochranných lipidů, dochází k přecitlivělosti proti zevním faktorů jakož i ke zvýšeným ztrátám vody, z čehož vzniká suchá kůže. Přípravek CERAMIDE BOOSTER posiluje prokazatelně barierovou funkci kůže zevnitř hlavně tím, že podporuje tvorbu barierových lipidů a tím následně dochází k efektivnějšímu zadržování vlhkosti v pleti.
Ceramidy jsou základní částí epidermální barierové vrstvy, kterou tvoří společně s cholesterolem a mastnými kyselinami. Hovoří se o nich jako o maltě, která spojuje jednotlivé cihly v modelu cihlové barierové stavby zevní vrstvy kůže. Ceramidy III jsou kůži identickými Ceramidy, které doplní chybějící kožní lipidy a kůži tak posílí. Díky tomu jsou zredukovány ztráty kožní vlhkosti i podráždění. Kůže je hladší, vláčnějš í, jemnější a posílená.
Patentovaná účinná látka Revidrat™ vyrovnává vodní a lipidovou rovnováhu epidermis stimulací klíčových enzymů podílejících se na syntéze přírodních zvlhčujících faktorů (NMF) a lipidů bariérové vrstvy.

Glycerynester vitamínu F je komplex esenciálních mastných kyselin.Významný je zejména vysoký obsah linoleové kyseliny. Je získáván z rostlinných olejů, především podzemnicového, sójového a řepkového. Vykazuje také antibakteriální účinnost. Linolová kyselina je součástí přirozené zevní lipidové bariéry a je velmi dobře snášena. Působí také proti zdrsnění kůže jakož i proti zvýšené křehkosti kůže
Glyceryl Linoleate a glyceridy mastných kyselin jsou emulgátory získané z přírodních rostlinných olejů. Pomáhají kůži vyhladit, činí ji vláčnou a zlepšují dobré vnímání vlastní pleti..
Určeno pro
náročnou a podrážděnou pokožku se sklonem k zarudnutí, hlavně v zimě buď k dennímu užívání či jako kůra. V zimě je kůže zvláště namáhaná, podrážděná a vysušovaná. Možno použít k prevenci lomivých vlasů, zvýšené citlivosti pleti i.  křehké a zhrubělé kůže.

Návod k použití
Aplikujte ráno a večer dlouhodobě nebo jako kůru Přípravek zlepšuje vodní a lipidovou rovnováhu v epidermis. Přípravek je vhodné kombinovat
s BASIC CARE II.

 Ingredients: Olus Oil, Glyceryl Oleate Citrate, Ethylhexyl Palmitate, Glyceryl Linoleate, Caprylic/Capric Triglyceride, Ceramide NP, Glyceryl Linolenate, Sorbitan Oleate, Sorbitan Laurate, Myristyl Malate Phosphonic Acid