Naše produkty


Kde nás najdete

Medicínská biotechnologická kosmetika Belico spolupracuje již s více než šesti sty profesionálními kosmetičkami v Německu, Švýcarsku a v dalších zemích.

Naše kosmetičky procházejí řadou školení tak, abychom si byli jisti, že se konečné klientce dostane skutečně profesionální péče a poradenství. 

Pro nalezení kosmetického salonu ve vašem okolí, nás kontaktujte.

Záruka účinnosti

Pokud nedojde k viditelnému zlepšení stavu pleti klientky do 8 týdnů od prvního použití kosmetické řady Belico sestavené k řešení problému s pletí, jsou klientce přípravky vyměněny za jiné (eventuálně s doplatkem) nebo jí jsou vráceny peníze.

Více zde

Kontakt

Máte zájem o přípravky, ošetření nebo o spolupráci? Kontaktujte mne!

Img_1767

Provozovatel webu: 

Lenka Lacinová   ič: 65225643

evidována v živnostenském rejstříku

Veškerý obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem a jeho stahování a další šíření je zakázáno!

V našich salonechTipy pro Vás!

Img_2290

Img_2435


Novinky

Hydratující rozjasňovač

EFFECT HYDRA GLOW DROPS

Přípravky pro pleť hladkou, čistou a jasnou jako křišťál

67012336-12eb-4989-94a4-6bf501e2c619

EFFECT CRYSTAL MOUSSE   

EFFECT CRYSTAL LOTION

Naše TOP produkty

E936c7c3-1e9a-4e83-aef3-306e6081da3e

Effect – Power Senso Fluid - fluid s obsahem  PHA kyselin

Effect-make-upy

EFFECT MAKE-UPY s příjemnými matujícími vlastnostmi a vynikající krycí schopností, které nechají pleť "dýchat"

Mulitolamelární lipozomy - řada Basic Care 

Slouží jako účinná látka a zároveň jako transportér účinných látek do pleti...

Effect biomimetická séra

86d90b1d-7804-427c-8903-b928fc2cc2b7

EFFECT DIAMOND SKIN - Vitalizující protivráskový krém s okamžitým a dlouhotrvajícím efektem

  

Zinc Paste - pasta se sírou a zinkem

 

Mascara I - černá řasenka

nové složení s novým kartáčkem zajišťují snadnou aplikaci, řasenka se nedrolí ani nerozpouští, řasy jsou výrazně hustší a delší.

 

 

HAIR BOOSTER - vlasové tonikum podporující růst vlasů

 

 

Belico na FacebookuHydra Filler

Sérum pro svěžest a pevnost pleti - 2D

ObP-hydrafiller-webjednací číslo 1751      Obsah 15 ml

Obsahuje: Pentavitin®,  DayMoist CLR™,  Panthenol,  kyselinu hyaluronovou

Účinky
Voda je jednou z nejdůležitějších součástí naší pokožky. I mírná ztráta vlhkosti vede k pocitu napětí. Kvůli vlivům prostředí, jako je vítr, opalování, extrémní teploty, ale také klimatizace a nesprávné čisticí prostředky, stejně jako horké nebo dlouhé koupele, ztrácí kůže masivně vodu. Výsledkem je viditelný nedostatek vlhkosti v rohové vrstvě. Snížení obsahu vody v horní vrstvě vede k abnormálnímu vyčerpání odumřelých kožních buněk. Výsledkem je viditelná suchost pokožky. Proti tomuto procesu působíme kyselinou hyaluronovou a Panthenolem, stejně jako dvěma inovativními účinnými látkami - Pentavitinem a DayMoist CLRTM. Sérum HYDRA FILLER tak dodává pokožce dlouhotrvající vlhkost, aby byla zase hladká a pružná.
Pentavitin® je hydratační látka na bázi polysaharidů. Tento kůži vlastní, originální komplex polysacharidů se váže na bílkoviny rohové vrstvy a tím zaručuje až 72 hodin trvající vlhkost kůže. Prokazatelně zlepšuje barierovovou funkci kůže, pleť je hladší a vláčnější. Působí zklidňujícím vlivem na kůži.

DayMoist CLR™ je synergický komplex látek z kukuřičného škrobu a cukrové řepy, který zvyšuje hydrataci v rohové vrstvě. Již po jediné aplikaci je dosaženo viditelného a trvalého zvýšení vlhkosti horních vrstev kůže. Z dlouhodobého hlediska podporuje DayMoist CLR ™ přírodní hydratační faktor (NMF) zvýšením koncentrace zvlhčujících faktorů.
Určeno pro
každý typ pleti, která vykazuje nedostatek vlhkosti. Je možno jej aplikovat denně dlouhodobě, nebo jako kůru (zejména v letních měsících).

Návod k použití:
Unavená pleť, suchá, dehydratovaná kůže, zarudnutí - HYDRA FILLER zajišťuje rychlé zvýšení energie mezi těmito látkami. Zlepšuje strukturu pokožky, činí pleť jasnější a oživuje pokožku speciální směsí účinných látek. Současně dokonce i jednorázová aplikace zajišťuje dlouhodobé zvýšení obsahu vlhkosti po dobu až 24 hodin.
Doporučujeme kombinované použití v domácí péči i u přístrojové aplikace s přípravkem CONCENTRATE II, přípravky působí synergicky a jejich kombinací tedy dosáhnete ještě lepšího výsledku.

Ingredients 
Aqua, Propanediol, Pentylene Glycol, Butylene Glycol, Saccharide Isomerate, Glycerin, Panthenol, Hydrolyzed Corn Starch, Beta Vulgaris (Beet) Root Extract, Polyacrylate Crosspolymer-6, Sodium Lactate, Sodium Hyaluronate, Sodium Hydroxide, Citric Acid, Lactic Acid, Sodium Citrate, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate