Naše produkty


Kde nás najdete

Medicínská biotechnologická kosmetika Belico spolupracuje již s více než šesti sty profesionálními kosmetičkami v Německu, Švýcarsku a v dalších zemích.

Naše kosmetičky procházejí řadou školení tak, abychom si byli jisti, že se konečné klientce dostane skutečně profesionální péče a poradenství. 

Pro nalezení kosmetického salonu ve vašem okolí, nás kontaktujte.

Záruka účinnosti

Pokud nedojde k viditelnému zlepšení stavu pleti klientky do 8 týdnů od prvního použití kosmetické řady Belico sestavené k řešení problému s pletí, jsou klientce přípravky vyměněny za jiné (eventuálně s doplatkem) nebo jí jsou vráceny peníze.

Více zde

Kontakt

Máte zájem o přípravky, ošetření nebo o spolupráci? Kontaktujte mne!

Img_1767

Provozovatel webu: 

Lenka Lacinová   ič: 65225643

evidována v živnostenském rejstříku

Veškerý obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem a jeho stahování a další šíření je zakázáno!

V našich salonechTipy pro Vás!

Img_2290

Img_2435


Novinky

Hydratující rozjasňovač

EFFECT HYDRA GLOW DROPS

Přípravky pro pleť hladkou, čistou a jasnou jako křišťál

67012336-12eb-4989-94a4-6bf501e2c619

EFFECT CRYSTAL MOUSSE   

EFFECT CRYSTAL LOTION

Naše TOP produkty

E936c7c3-1e9a-4e83-aef3-306e6081da3e

Effect – Power Senso Fluid - fluid s obsahem  PHA kyselin

Effect-make-upy

EFFECT MAKE-UPY s příjemnými matujícími vlastnostmi a vynikající krycí schopností, které nechají pleť "dýchat"

Mulitolamelární lipozomy - řada Basic Care 

Slouží jako účinná látka a zároveň jako transportér účinných látek do pleti...

Effect biomimetická séra

86d90b1d-7804-427c-8903-b928fc2cc2b7

EFFECT DIAMOND SKIN - Vitalizující protivráskový krém s okamžitým a dlouhotrvajícím efektem

  

Zinc Paste - pasta se sírou a zinkem

 

Mascara I - černá řasenka

nové složení s novým kartáčkem zajišťují snadnou aplikaci, řasenka se nedrolí ani nerozpouští, řasy jsou výrazně hustší a delší.

 

 

HAIR BOOSTER - vlasové tonikum podporující růst vlasů

 

 

Belico na FacebookuLift 3D Booster

Sérum pro vyhlazení a zpevnění pleti - 3DP-lift3dbooster-web

Objednací číslo 1752      Obsah 15 ml

Obsahuje: Permalan, Matrixyl™ 3000, Gatuline® Expression, Panthenol, kyselinu hyaluronovou, Aloe Vera

Účinky:
Stárnutí kůže je dynamický proces, který je na kůži pozorovatelný cca od 30ti let věku. Je způsobeno zevními a vnitřními vlivy. Typickými příznaky jsou postupné známky ochablosti a zhrubělosti kůže, ztráta pevnosti a pružnosti kůže. Objevují se červené žilky a změny pigmentace. K tomu přibývají vrásky, které vznikají neustálou mimickou aktivitou podkožních svalů a namáháním jejich úponů. Díky inovativním aktivním složkám podporuje LIFT-3D BOOSTER regeneraci kolagenu a elastinu, účinně hydratuje, snižuje vrásky a viditelně působí proti známkám stárnutí.
Permalan je nová látka - přírodní polysacharid, který posiluje pokožku a trvale a intenzivně ji hydratuje. Díky okamžitému účinku jsou vrásky viditelně redukovány a vyplněny.
Matrixyl™ 3000je patentovaná kombinace peptidů,která zpevňuje kůži a posiluje její elasticitu. Hustota a tloušťka kůže (dermis) jsou již po 8mi týdnech užívání zlepšeny. Vrásky se plní a očividně se zmenšují.  Peptidy Matrixyl ™ 3000 působí jako tzv. messenger peptidy (matrikiny), které reagují s kožními receptory pro regulaci buněčné aktivity. Tak spouštějí vlastní opravné procesy pokožky a stimulují novotvorbu komponent extracelulární matrice, jako je kolagen a elastin.                                                                

Gatuline® Expression je přirozený, rostlinný produkt, který působí na bázi rostliny Acmella Oleracea. Dle studií vykazuje okamžité relaxačn účinky na výrazové linie, jako jsou vrásky na čele nebo oční vrásky. Vrásky jsou vyhlazeny a přirozený vzhled je zachován.

Určeno pro
zralou kůži se ztrátou pevnosti a pružnosti, předčasně zestárlou kůži s typickými vnějšími znaky stárnutí pokožky, pro všechny typy pleti Aplikace ráno a večer jako dlouhodobá aplikac nebo jako kúra.

Návod k použití:
LIFT-3D BOSTER podporuje aktivaci kůži vlastních regeneračních procesů, zvláště v oblastech, které jsou citlivé na UV záření, dále chrání oblasti kožních papil, vyhlazuje vrásky, zlepšuje elasticitu a napětí kůže. Transportní bílkoviny regulují buněčnou aktivitu a to tím, že vstupují do metabolismu a aktivují geny, které podporují vznik mimobuněčné hmoty, stejně tak jsou tyto geny zapojeny do buněčného růstu a množení. Tím rovněž podporují zmírnění a mizen vrásek.
LIFT-3D BOOSTER výrazně uvolňuje obličejové rysy s výrazným působením na vrásky kolem očí, na čele a záhyby mezi obočím. Tyto vrásky jsou výsledkem tisíců nekontrolovatelných mikrokontrakcí obličejových svalů. Tyto účinky podporují také Aloe Vera, Panthenol a kyselina hyaluronová. 
Použití Effect-Creme jako domácí péče tyto účinky ještě posílí.

Ingredients 
Aqua, Pentylene Glycol, Butylene Glycol, Glycerin, Propanediol, Alcohol, Pullulan, Panthenol, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Polyacrylate Crosspolymer-6, Acmella Oleracea Extract, Sodium Lactate, Sodium Hyaluronate, Lactic Acid, Citric Acid, Carbomer, Coco-Glucoside, Palmitoyl Tripeptide-1, Palmitoyl Tetrapeptide-7, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate