Naše produkty


Kde nás najdete

Medicínská biotechnologická kosmetika Belico spolupracuje již s více než šesti sty profesionálními kosmetičkami v Německu, Švýcarsku a v dalších zemích.

Naše kosmetičky procházejí řadou školení tak, abychom si byli jisti, že se konečné klientce dostane skutečně profesionální péče a poradenství. 

Pro nalezení kosmetického salonu ve vašem okolí, nás kontaktujte.

Záruka účinnosti

Pokud nedojde k viditelnému zlepšení stavu pleti klientky do 8 týdnů od prvního použití kosmetické řady Belico sestavené k řešení problému s pletí, jsou klientce přípravky vyměněny za jiné (eventuálně s doplatkem) nebo jí jsou vráceny peníze.

Více zde

Kontakt

Máte zájem o přípravky, ošetření nebo o spolupráci? Kontaktujte mne!

Img_1767

Provozovatel webu: 

Lenka Lacinová   ič: 65225643

evidována v živnostenském rejstříku

Veškerý obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem a jeho stahování a další šíření je zakázáno!

V našich salonechTipy pro Vás!

Img_2290

Img_2435


Novinky

Hydratující rozjasňovač

EFFECT HYDRA GLOW DROPS

Přípravky pro pleť hladkou, čistou a jasnou jako křišťál

67012336-12eb-4989-94a4-6bf501e2c619

EFFECT CRYSTAL MOUSSE   

EFFECT CRYSTAL LOTION

Naše TOP produkty

E936c7c3-1e9a-4e83-aef3-306e6081da3e

Effect – Power Senso Fluid - fluid s obsahem  PHA kyselin

Effect-make-upy

EFFECT MAKE-UPY s příjemnými matujícími vlastnostmi a vynikající krycí schopností, které nechají pleť "dýchat"

Mulitolamelární lipozomy - řada Basic Care 

Slouží jako účinná látka a zároveň jako transportér účinných látek do pleti...

Effect biomimetická séra

86d90b1d-7804-427c-8903-b928fc2cc2b7

EFFECT DIAMOND SKIN - Vitalizující protivráskový krém s okamžitým a dlouhotrvajícím efektem

  

Zinc Paste - pasta se sírou a zinkem

 

Mascara I - černá řasenka

nové složení s novým kartáčkem zajišťují snadnou aplikaci, řasenka se nedrolí ani nerozpouští, řasy jsou výrazně hustší a delší.

 

 

HAIR BOOSTER - vlasové tonikum podporující růst vlasů

 

 

Belico na FacebookuPeptide Amino Booster

Sérum pro zotavení po oxidativním stresu - 4D

 P-peptideaminobooster-webObsahuje: NeutrazenTM, X 50 AntiAging, Panthenol, kyselinu hyaluronovou, pupečník asijský (Centella Asiatika)

Obsah 15 ml    Objednací číslo: 1754

Účinky
Kvůli vnějším vlivům, jako je ultrafialové záření, jemný prach, tabákový kouř, stres a příliš málo spánku, dochází k předčasnému stárnutí pokožky. Kromě zvýšeného zvrásnění se objevují viditelné změny pigmentu a hyperpigmentace, jako jsou Lentigines seniles, tzv. stařecké skvrny. Ale také zvýšené zarudnutí a teleangiektázie jsou vnějšími znaky předčasně zestárlé kůže. Kromě toho je kůže hrubší a často citlivá, díky snížené ochranné funkci. PEPTIDE AMINO BOOSTER působí proti známkám předčasného stárnutí pokožky vysoce kvalitními přísadami, jako je kyselina hyaluronová, pupečník asijský, Panthenol a inovační peptidy. Panthenol a speciální aminokyselinový koktejl, tvořený mimo jiné Argininem, glycinem a prolinem podporují vlastní regeneraci kůže, posilují bariéru a zlepšují elasticit pokožky. Inovativní peptidy obsažené v novém PEPTIDE AMINO BOOSTER tak působí synergicky a činí tento přípravek unikátní.
Neutrazen™ je inovativní neuroinhibující peptid. Zabraňuje tvorbě a uvolňování neuromediátorů neurogenní zánětlivé kaskády vyvolané vnějšími faktory, jako je stres nebo UV záření. Tímto způsobem jsou viditelně sníženy typické známky předčasného stárnutí, jako je zarudnutí, podráždění a přecitlivělost.

X 50 AntiAging je moderní, inteligentní látka proti stárnutí, založená na specifických peptidech mědi. Zvláštností je zapouzdření. Působí jako takzvaný "kosmetický drone", který může přesně v místě určení bojovat proti známkám stárnutí pokožky. Stimuluje syntézu kolagenu a elastinu, studie ukázaly, že vlivem této látky došlo k viditelnému snížení vrásek.

Určeno pro
zralou nebo předčasně zestárlou pleť, zejména pro citlivou, stárnoucí kůži bez ohledu na typ pleti. Nanášejte každé ráno a večer dlouhodobě nebo jako kúru. Doporučujeme pro náročnou pleť mužů, ideálně nanést ihned po holení, aby se zabránilo zarudnutí a zánětu.

Návod k použití
PEPTIDE AMINO BOOSTER uklidňuje pokožku, je ideální  před, během i po každé letní dovolené. Obsahuje antioxidanty, které působí proti tvorbě suchých linií. Současně obsažená účinná látka NeutrazenTM snižuje zánětlivou reakci pokožky vyvolanou UVB zářením a chrání ji před poškozením sluncem. Současně působí na kapilární systém a snižuje zarudnutí a otok. Celkový pocit kůže se zlepšuje a kůže vypadá hladce.

Ingredients 
Aqua, Propanediol, Pentylene Glycol, Alcohol, Panthenol, Butylene Glycol, Glycerin, Hydroxyethylcellulose, Sodium Lactate, Sodium Hyaluronate, Tetrasodium Glutamate Diacetate, Citric Acid, Lactic Acid, Dextran, Palmitoyl Tripeptide-8, Centella Asiatica Leaf Extract, Tripleurospermum Maritimum Extract, t-Butyl Alcohol, Sodium Hydroxide, Denatonium Benzoate, Polyvinyl Alcohol, Glycolic Acid, Heptapeptide-15 Palmitate, Copper Palmitoyl Heptapeptide-14, Potassium Sorbate, Sorbic Acid