Menu


Kde nás najdete

Medicínská biotechnologická kosmetika Belico spolupracuje již s více než šesti sty profesionálními kosmetičkami v Německu, Švýcarsku a v dalších zemích.

Naše kosmetičky procházejí řadou školení tak, abychom si byli jisti, že se konečné klientce dostane skutečně profesionální péče a poradenství. 

Pro nalezení kosmetického salonu ve vašem okolí nás kontaktujte

Záruka účinnosti

Pokud nedojde k viditelnému zlepšení stavu pleti klientky do 8 týdnů od prvního použití kosmetické řady Belico sestavené k řešení problému s pletí, jsou klientce přípravky vyměněny za jiné (eventuálně s doplatkem) nebo jí jsou vráceny peníze.

Více zde

Kontakt

Máte zájem o přípravky, ošetření nebo o spolupráci? Kontaktujte nás!

E-mail: info?belico.cz

(místo otazníku @)

Telefon: +420 602 363 579

Velkoobchodní zastoupení Belico Derma Concept pro ČR

Lenka Lacinová   ič: 65225643

evidována v živnostenském rejstříku

Veškerý obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem a jeho stahování a další šíření je zakázáno!Tipy pro Vás!

Novinky

Effect-make-upy  

 

E936c7c3-1e9a-4e83-aef3-306e6081da3e


Naše TOP produkty

Mulitolamelární lipozomy - řada Basic Care 

Slouží jako účinná látka a zároveň jako transportér účinných látek do pleti...

Effect biomimetická séra

86d90b1d-7804-427c-8903-b928fc2cc2b7

Nový 5D-Anti-Aging koncept - brožura ke stažení

EFFECT CREAM - Vitalizující protivráskový krém s okamžitým a dlouhotrvajícím efektem

  

Zinc Paste - pasta se sírou a zinkem

 

Trápí Vás suché rty?

 Vyberte si z Belico zvláčňujících rtěnek!

Mascara I - černá řasenka

nové složení s novým kartáčkem zajišťují snadnou aplikaci, řasenka se nedrolí ani nerozpouští, řasy jsou výrazně hustší a delší.

 

 

HAIR BOOSTER - vlasové tonikum podporující růst vlasů

 

 

Belico na FacebookuSKIN CONTROL II

SKIN CONTROL II SKIN CONTROL II - hydratační emulze s Q10

obj. č. 1185, 50 ml Obsahuje: extrakt ze zelené kávy, extrakt z černého rybízu, citrát stříbrný, lipozomy Q10, sorbitol, panthenol, bisabolol, vitamín E, kyselinu hyaluronovou

 Účinky: SKIN CONTROL II je lehká, protizánětlivá a zvláčňující emulze s iontovým zvlhčujícím komplexem, stříbrným citrátem a Q10 liposomy, která vytváří na pokožce lehký a prodyšný štít, který ji chrání před podrážděním a ztrátou vlhkosti, lehce ji matuje.

Inovativní iontový zvláčňující komplex způsobí, že se naváže na kladně nabité ionty NMF (skládá se z kyseliny mléčné, močoviny a kyseliny hyaluronové). Takto vznikne na pokožce ochranný iontový film, který chrání pokožku před nadměrným odpařováním vody a chrání ji před podrážděním. Extrakt ze zelené kávy chrání důležité složky kůže, jako je kyselina hyaluronová a kyselina linolenová, před oxidací a škodami, které pleti vznikají v důsledku expozice UV záření a procesem stárnutí. Nová, biosyntetická lipidová složka z kokosových mastných kyselin pomáhá chránit kyselý plášť pokožky, aniž by na pokožce zanechával stopy mastnoty. Pokožka je vláčnější a předchází se zanášení pórů. Q10 lipozomy obsahují lipozomálně zapouzdřený energetický komplex, který chrání buněčnou membránu před volnými radikály. Dodává buňkám energii a podporuje buněčný metabolismus. Kombinace pantenolu a bisabololu působí proti hrubnutí a praskání pokožky a také zabraňuje tvorbě zánětů. Citrát stříbrný má antimikrobiální a zklidňující vlastnosti.Extrakt z černého rybízu působí adstringentně a posiluje kapiláry. Pomáhá bránit vzniku růžovky, pokožka je viditelně klidnější.

Určeno pro: Normální až mastnou pleť s nízkým obsahem vlhkosti. Při sklonu k zánětům a růžovce.

Použití: Dle stavu pleti ráno a večer nanést společně nebo bez Basic Care.

Ingredients: Aqua, Buty­lene Glycol Dica­pry­late/Dica­p­rate, Penty­lene Glycol, Stearyl Alcohol, Sodium Dihy­dr­oxy­cetyl Phos­phate, Sor­bitol, Gly­cerin, Gly­ceryl Stea­rate, Arginine, Pan­thenol, Alcohol, Lecithin, Car­bomer, Coffea Ara­bica Seed Extract, Ribes Nigrum Fruit Extract, Ethyl­hexyl­g­ly­cerin, Hydro­ge­nated Palm Gly­ce­rides, Bis­a­bolol, Toco­pherol, Cal­cium Pan­to­the­nate, Citric Acid, Xanthan Gum, Hydro­ge­nated Palm Gly­ce­rides Cit­rate, Urea, Mag­ne­sium Lac­tate, Ubi­qui­none, Sodium Hyalu­ro­nate, Potas­sium Chlo­ride, Potas­sium Lac­tate, Mag­ne­sium Chlo­ride, Sodium Cit­rate, Silver Cit­rate, Glu­cose, Potas­sium Sor­bate, Sodium Ben­zoate