Naše produkty


Kde nás najdete

Medicínská biotechnologická kosmetika Belico spolupracuje již s více než šesti sty profesionálními kosmetičkami v Německu, Švýcarsku a v dalších zemích.

Naše kosmetičky procházejí řadou školení tak, abychom si byli jisti, že se konečné klientce dostane skutečně profesionální péče a poradenství. 

Pro nalezení kosmetického salonu ve vašem okolí, vyplňte registraci

Záruka účinnosti

Pokud nedojde k viditelnému zlepšení stavu pleti klientky do 8 týdnů od prvního použití kosmetické řady Belico sestavené k řešení problému s pletí, jsou klientce přípravky vyměněny za jiné (eventuálně s doplatkem) nebo jí jsou vráceny peníze.

Více zde

Kontakt

Máte zájem o přípravky, ošetření nebo o spolupráci? Kontaktujte nás!

E-mail: info?belico.cz

(místo otazníku @)

Telefon: +420 602 363 579

Velkoobchodní zastoupení Belico Derma Concept pro ČR

Lenka Lacinová   ič: 65225643

evidována v živnostenském rejstříku

Veškerý obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem a jeho stahování a další šíření je zakázáno!Tipy pro Vás!

Novinky

Effect-make-upy  

 

E936c7c3-1e9a-4e83-aef3-306e6081da3e


Naše TOP produkty

Mulitolamelární lipozomy - řada Basic Care 

Slouží jako účinná látka a zároveň jako transportér účinných látek do pleti...

Effect biomimetická séra

86d90b1d-7804-427c-8903-b928fc2cc2b7

Nový 5D-Anti-Aging koncept - brožura ke stažení

EFFECT CREAM - Vitalizující protivráskový krém s okamžitým a dlouhotrvajícím efektem

  

Zinc Paste - pasta se sírou a zinkem

 

Mascara I - černá řasenka

nové složení s novým kartáčkem zajišťují snadnou aplikaci, řasenka se nedrolí ani nerozpouští, řasy jsou výrazně hustší a delší.

 

 

HAIR BOOSTER - vlasové tonikum podporující růst vlasů

 

 

Belico na FacebookuPeriorální dermatitida

Toto onemocnění postihuje většinu ženy mezi 20 a 40 rokem života.

Vodítkem pro určení této diagnózy je, že chybí komedony! Papulky a pustulky vyvstávají z lehce zarůžovělé pokožky,ústa zůstávaí nepostižena a méně se tvoří v očním okolí. Průběh je většinou chronický, odhojuje se bez jizev.

Ke vzniku často přisívají aplikace lokálních steroidů (již po dvou týdnech aplikace) na kůži obličeje, složky kosmetických přípravků, mechanická iritace, ultrafialové záření, hormonální antikoncepce, uvažuje se i o roli Demodex folliculorum, Candida albicans atd.

 

 

 

 

 

Léčba u lékaře: Z lokálních prostředků je zpravidla účinný metronidazol, erytromycin, popř. pasty s 3% ichthamolem či 2% sírou. Při výraznějším postižení mají dobrý efekt vnitřně podávané tetracykliny, metronidazol. popř. 2-3měsíční kúra izotretinoinem. Důležité je poučení nemocného o vynechání fyzického dráždění a kortikoidních mastí a o nutnosti ochrany před sluncem.

Kosmetika: Vzhledem k charakteru onemocnění vynecháme kosmetické přípravky zcela, nebo použijeme takové, které nejsou na mastném základě a především se vyhneme ropným derivátům a silikonům. Z kosmetiky Belico používáme Concentrate IV a V pro zklidnění a zmírnění zánětu a lipozomové přípravky z řady Basic Care, eventuelně Zinc Paste.