Menu


Záruka účinnosti

  • U BELICO DERMA CONCEPT je novodobý koncept péče o pleť, kde díky harmonické návaznosti
    poradenství, odborné kosmetické péči a novodobým produktům může být
    dosaženo viditelného zlepšení stavu pleti v několika málo týdnech.

  • Proto pokud nedojde k viditelnému zlepšení stavu pleti klientky do 8 týdnů od prvního použití kosmetické řady Belico sestavené k řešení problému s pletí, jsou klientce přípravky vyměněny za jiné (eventuálně s doplatkem) nebo jí jsou vráceny peníze.

  • Klientka při tom musí používat alespoň základní balíček péče (tj. Cleanser, Lotion a krém) a zároveň všechny produkty, které jí byly doporučeny na základě analýzy stavu pleti vyškoleným profesionálem Belico (disponuje certifikátem).

  • Nelze vracet produkty, kde je spotřebována více jak polovina a méně než 20% přípravku (vyjma případů, kdy je klientka na přípravek evidentně senzitivní)

  • Profesionál stručně popíše situaci, uvede jméno a kontakt na klientku a načaté přípravky nám posílá zpět nebo je předá obchodnímu zástupci. Částka, kterou do těchto přípravků vložil je dobropisována z dalšího nákupu. Klientka si domů odnáší náhradní produkty (eventuelně může být vyžadován doplatek), v případě prokázané alergie mohou být vráceny peníze.

Kontakt

Máte zájem o přípravky, ošetření nebo o spolupráci? Kontaktujte nás!

E-mail: info?belico.cz

(místo otazníku @)

Telefon: +420 602 363 579

Velkoobchodní zastoupení Belico Derma Concept pro ČR

Lenka Lacinová   ič: 65225643

evidována v živnostenském rejstříku

Veškerý obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem a jeho stahování a další šíření je zakázáno!Tipy pro Vás!

 Naše TOP produkty

Mulitolamelární lipozomy - řada Basic Care

V kosmetice slouží jako účinná látka a zároveň jako transportér účinných látek do pleti. A to látek rozpustných ve vodě i v tucích.
Díky tomu, že se rozpouští postupně, se i účinné látky uvolňují do pleti postupně, což zajišťuje jejich transport do hlubších vrstev i jejich maximální využití v pleti

Mascara I - černá řasenka

nové složení s novým kartáčkem zajišťují snadnou aplikaci, řasenka se nedrolí ani nerozpouští, řasy jsou výrazně hustší a delší.

 

EFFECT CREAM - Vitalizující protivráskový krém s okamžitým a dlouhotrvajícím efektem

  

Zinc Paste - pasta se sírou a zinkem

 

Trápí Vás suché rty?

 Vyberte si z Belico zvláčňujících rtěnek!

 

HAIR BOOSTER - vlasové tonikum

 

 

Belico na FacebookuPeriorální dermatitida

Toto onemocnění postihuje většinu ženy mezi 20 a 40 rokem života.

Vodítkem pro určení této diagnózy je, že chybí komedony! Papulky a pustulky vyvstávají z lehce zarůžovělé pokožky,ústa zůstávaí nepostižena a méně se tvoří v očním okolí. Průběh je většinou chronický, odhojuje se bez jizev.

Ke vzniku často přisívají aplikace lokálních steroidů (již po dvou týdnech aplikace) na kůži obličeje, složky kosmetických přípravků, mechanická iritace, ultrafialové záření, hormonální antikoncepce, uvažuje se i o roli Demodex folliculorum, Candida albicans atd.

 

 

 

 

 

Léčba u lékaře: Z lokálních prostředků je zpravidla účinný metronidazol, erytromycin, popř. pasty s 3% ichthamolem či 2% sírou. Při výraznějším postižení mají dobrý efekt vnitřně podávané tetracykliny, metronidazol. popř. 2-3měsíční kúra izotretinoinem. Důležité je poučení nemocného o vynechání fyzického dráždění a kortikoidních mastí a o nutnosti ochrany před sluncem.

Kosmetika: Vzhledem k charakteru onemocnění vynecháme kosmetické přípravky zcela, nebo použijeme takové, které nejsou na mastném základě a především se vyhneme ropným derivátům a silikonům. Z kosmetiky Belico používáme Concentrate IV a V pro zklidnění a zmírnění zánětu a lipozomové přípravky z řady Basic Care, eventuelně Zinc Paste.