Naše produkty


Kde nás najdete

Medicínská biotechnologická kosmetika Belico spolupracuje již s více než šesti sty profesionálními kosmetičkami v Německu, Švýcarsku a v dalších zemích.

Naše kosmetičky procházejí řadou školení tak, abychom si byli jisti, že se konečné klientce dostane skutečně profesionální péče a poradenství. 

Pro nalezení kosmetického salonu ve vašem okolí, nás kontaktujte.

Záruka účinnosti

Pokud nedojde k viditelnému zlepšení stavu pleti klientky do 8 týdnů od prvního použití kosmetické řady Belico sestavené k řešení problému s pletí, jsou klientce přípravky vyměněny za jiné (eventuálně s doplatkem) nebo jí jsou vráceny peníze.

Více zde

Kontakt

Máte zájem o přípravky, ošetření nebo o spolupráci? Kontaktujte mne!

Img_1767

Provozovatel webu: 

Lenka Lacinová   ič: 65225643

evidována v živnostenském rejstříku

Veškerý obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem a jeho stahování a další šíření je zakázáno!

V našich salonechTipy pro Vás!

Img_2290

Img_2435


Novinky

Hydratující rozjasňovač

EFFECT HYDRA GLOW DROPS

Přípravky pro pleť hladkou, čistou a jasnou jako křišťál

67012336-12eb-4989-94a4-6bf501e2c619

EFFECT CRYSTAL MOUSSE   

EFFECT CRYSTAL LOTION

Naše TOP produkty

E936c7c3-1e9a-4e83-aef3-306e6081da3e

Effect – Power Senso Fluid - fluid s obsahem  PHA kyselin

Effect-make-upy

EFFECT MAKE-UPY s příjemnými matujícími vlastnostmi a vynikající krycí schopností, které nechají pleť "dýchat"

Mulitolamelární lipozomy - řada Basic Care 

Slouží jako účinná látka a zároveň jako transportér účinných látek do pleti...

Effect biomimetická séra

86d90b1d-7804-427c-8903-b928fc2cc2b7

EFFECT DIAMOND SKIN - Vitalizující protivráskový krém s okamžitým a dlouhotrvajícím efektem

  

Zinc Paste - pasta se sírou a zinkem

 

Mascara I - černá řasenka

nové složení s novým kartáčkem zajišťují snadnou aplikaci, řasenka se nedrolí ani nerozpouští, řasy jsou výrazně hustší a delší.

 

 

HAIR BOOSTER - vlasové tonikum podporující růst vlasů

 

 

Belico na FacebookuAHA, BHA a PHA peelingy a kúry


Effect – Power SensoPeel PHA-peeling s ovocnými kyselinami

Polyhydroxylové ovocné kyseliny, jež obsahuje EFFECT – POWER SENSO PEEL rozrušují silnou soudržnost povrchových kožních buněk a usnadňují jejich odloučení.  Tím usnadňují přirozenou obnovu pokožky. K tomu ovocné kyseliny zadržují vlhkost pleti, spouštějí produkci kolagenu, jsou silnými antioxydanty, což je velmi důležité v rámci komplexnosti péče, jíž působíme proti vlivům vnějšího prostředí. Kůže působí zdravěji, zářivěji, pevněji a jemněji. Oproti EFFECT – DEEPPEEL s  AHA/BHA-kyselinami, je  EFFECT – POWER SENSOPEEL vhodný i pro citlivou, atopickou pleť i pro pleť s kuperózou. Polyhydroxelové kyseliny mají díky své velké molekule tu výhodu, že pleť nečiní senzitivní vůči slunečnímu záření, proto se mohou používat i během letních měsíců. Díky kombinaci polyhydroxylových kyselin, potažmo kyseliny bionové, je možno rozšířit nabídku péče o pleť a vylepšit její účinek.

Určeno pro: Nečistou pleť s velkými póry, akne comedonica, změny způsobené zářením i stařecké změny, vrásky, matný a unavený vzhled pleti, pigmentové skvrny a všechny typy pleti, kde klasický AHA/BHA ovocný peeling nelze použít, velmi citlivá pleť s nečistotami a pokud chcete dělat peeling ovocnými kyselinami v létě.

Doporučuje se kúra o 6 ti aplikací s odstupem  2 – 4 týdny. Pro udržení výsledů stačí jedna aplikace každých 6 – 8 týdnů.

Několik dnů po aplikaci EFFECT – POWER SENSO PEEL může docházet k olupování suché pokožky. V tom případě doporučujeme domácí péči doplnit o MASK I nebo II

Důležité: předpříprava  EFFEFCT – POWER SENSO FLUID není nutná, avšak vylepšuje výsledek péče. Podpůrnou domácí péči přípravkem EFFECT – POWER SENSO FLUID doporučujeme 2 - 3x týdně

BELICO DEEPPEEL  - chemický peeling

Princip působení: Lidská kůže se skládá z epidermis (pokožka), dermis (škára) a subcutis (podkoží). Epidermis je zase rozdělena do několika vrstev, přičemž nejnižší tvoří nové kožní buňky. Ty postupně migrují na povrch epidermis a nakonec dosáhnou rohové vrstvy (stratum corneum), kde se odlupují jako keratinizované, odumřelé kožní buňky. K tomuto procesu, kterému odborně říkáme deskvamace, dochází neustále, i když to není pouhým okem obvykle vidět. Odlučování odumřelých kožních buněk a tvorba nových je u zdravé pleti v rovnováze a celý proces trvá průměrně 28 dnů (v závislosti na lokalitě a stavu organismu). Ve stáří nebo při akné dochází k poruše odlupování odumřelých kožních buněk. Kůže se díky tomu může viditelně olupovat, být matná, zvýrazňují se vrásky, tvoří se komedony (černé tečky) a často se objevují pupínky. Ovocné kyseliny obsažené v Belico DEEPPEEL pomáhají odloučit odumřelé kožní buňky a stimulují tak přirozenou obnovu epidermálních buněk. Díky působení ovocných kyselin je nová pokožka lépe hydratovaná a rovněž je stimulována syntéza kolagenu ve škáře. Obsažená kyselina salycilová důkladně čistí póry a má desinfekční účinek. Dohromady tyto látky způsobí, že pleť je po kůře viditelně hladší, pevnější, čistá a rozjasněná.

Indikace: • nečistá pleť a pleť s velkými póry • povrchové jizvičky po akné • kožní změny související se stárnutím a sluněním • vrásky • pleť se zašedlým, unaveným dojmem • pigmentové skvrny • prevence stárnutí • udržování zdravé pleti

Kontraindikace: • citlivá pleť • kuperóza, rozacea • neurodermitida • periorální dermatitida • vitiligo • lupénka • velmi tmavé typy pleti • sklon k jizvení • akutní kožní infekce, opar, dermatitida • dermabraze, operace či ozařování v posledních 6 měsících • jiná olupující ošetření 14 dní před a po ošetření • těhotenství a kojení • fotosenzibilující léky (např. i soretinoin, antibiotika) nyní a v posledních šesti měsících • fotosenzibilizující kosmetické přípravky (obsahují ve vyšších dávkách retinol, vit. C) • alergie na ovocné kyseliny či kyselinu salicylovou •opálení

Účinky - vyhlazení a rozzáření pokožky- zlepšení vzhledu pleti- zesvětlení povrchových hyperpigmentací- zlepšení turgoru (schopnosti vázat vodu) a tonusu (elasticita) kůže- zlepšení vzhledu pleti všech forem nečisté pleti až po aknózní

Příprava: Aby si pokožka zvykla na ovocné kyseliny, je třeba nejméně dva týdny před exfoliací v salonu používat Belico AHA/ BHA 12% Cream. Tento krém se nanáší na očištěnou pokožku nejprve každý druhý večer a pak každý večer. Dva dny před aplikací v salonu se nepoužije. Ve dnech, kdy jej nepoužíváte, použijte svoji obvyklou péči Belico. V den aplikace DEEPPEEL v salonu se v  oblasti plánované aplikace neholte ani nedepilujte. Dva dny po aplikaci v salonu AHA/BHA 12% Cream vynechte a používejte svoji obvyklou péči Belico, kterou vám doporučila vaše kosmetička. Po té opět aplikujte každý 2 - 3 večer Belico AHA/BHA 12% Cream a střídejte s vaší obvyklou péčí.

Vyhněte se slunění venku i v soláriu a na den použijte Belico SUN CARE I nebo II.

Belico DEEPPEEL může být provedeno jako kůra až šesti aplikací s rozestupem 2 - 3 týdnů. Udržovací aplikace se provádí po 4 - 8 týdnech. Mezi tím se doporučuje aplikace AHA/BHA 12% Cream každý 2 - 3 večer doma.

Img_1973

Img_1975